• 0236 214 01 40
  • sales@talesplastik.com.tr
  • Sunum

Hakkımızda

Tales Plastik Kalıp ve İmalat Sanayi Ticaret Limited Şirketi 2005 yılında Manisa Oranize Sanayi Bölgesinde 6 adet plastik enjeksiyon makinesi ve 2 adet CNC dik işlem ile faaliyete başlamıştır. 2011 yılında Manisa Muradiye Sanayi Bölgesinde 11000 m2 arsa üzerinde inşa edilen 6500 m2 kapalı alandan oluşan fabrikasında 24 adet enjeksiyon makinesi, 8 adet CNC freze makinesi, diğer kalıpçı tezgahları ve minimum 12 yıl tecrübesi olan istikrarlı, yetenekli ve tecrübeli 95 personeliyle üretim kapasitesini arttırarak faaliyetini ilk günkü heyecanı ve sürekli iyileştirme prensibi ile sürdürmektedir. Yılda 2500 ton üretim kapasitesine sahip olan markamız, müşteri beklentilerini en iyi şekilde karşılamaktadır. İş felsefemiz, makine parkurumuzu sürekli geliştirmek, çalışanlarımızın gelişmesini ve memnuniyetini ön planda tutarak üretim kapasitemizi, verimliliğimizi ve kalitemizi sürekli arttırmaktır.

“Tales Plastik, kalite, çalışma azmi, başarı odağı ve yıllar içinde edindiği tüm tecrübe ile müşteri beklentilerini kavrama ve karşılama konusunda hep bir adım önde olmayı başarmıştır. plastik enjeksiyon ve kalıp sektöründe her geçen büyüyerek yoluna devam etmektedir.”
faliyet alanımız
FAALİYET ALANIMIZ

Tales Plastik Kalıp ve İmalat

Plastik parça üretimi,plastik parça montaj işlemi, plastik parça tasarımı ve aynı zamanda poliüretan,termoform,pişirme ve enjeksiyon kalıp üretimi ve kalıp bakım,tadilat,revizyon işlemleri konularında hizmet vermektedir.

kalite politikamız
KALİTE POLİTİKAMIZ

Tales Plastik Kalıp ve İmalat

Müşterilerin, şirketin ve çalışanların memnuniyeti için işimizi ilk seferde, hatasız, en düşük maliyetle, zamanında, toplam kalite prensiplerine bağlı, çevreye duyarlı politikalar izleyerek yapmak ve sürekli iyileştirmektir. Bu bağlamda sürekli iyileştirme yaklaşımını esas kabul ederek, firmanın pazar payını, rekabet gücünü, kalite güven ve kararlılığını artırmak temel ilkemizdir.

vizyonumuz
VİZYONUMUZ

Tales Plastik Kalıp ve İmalat

Kalıp ve plastik enjeksiyonda uzmanlığımız ve etkinliğimiz ile lider firmalar arasında en yukarıya çıkmaktır.

misyonumuz
MİSYONUMUZ

Tales Plastik Kalıp ve İmalat

Kalıp ve plastik enjeksiyonda bilgi ve birikimleri bir araya getirmek, birlikte üretmenin ve paylaşmanın hazzını yaşamaktır.