• Telefon: 0236 214 01 40 / 41
  • E-Posta: info@talesplastik.com.tr

Hakkımızda

TALES Plastik Kalıp ve İmalat Sanayi Ticaret Limited Şirketi 2005 yılında Manisa Organize Sanayi Bölgesinde 6 adet plastik enjeksiyon makinesi ve 2 adet CNC dik işlem ile faaliyete başlamıştır. 2011 yılında Manisa Muradiye Sanayi Bölgesinde 11000 m2 arsa üzerinde inşa edilen 6500 m2 kapalı alandan oluşan fabrikasında 23 adet enjeksiyon makinesi, 8 adet CNC freze makinesi, diğer kalıpçı tezgahları ve 95 personeliyle üretim kapasitesini arttırarak faaliyetini ilk günkü heyecanı ve sürekli iyileştirme prensibi ile sürdürmektedir. İş felsefemiz makine parkurumuzu sürekli geliştirmek, çalışanlarımızın gelişmesini ve memnuniyetini ön planda tutarak üretim kapasitemizi, verimliliğimizi ve kalitemizi sürekli arttırmaktır.

Firmamız, faaliyete geçtiği ilk günden itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede plastik enjeksiyon ve kalıp sektöründe tanınmış ve bu ilkelerinden asla vazgeçmeyerek her geçen gün hızla büyüyerek yoluna devam etmektedir.
faliyet alanımız
FAALİYET ALANIMIZ

Tales Plastik Kalıp ve İmalat

Plastik parça üretimi,plastik parça montaj işlemi, plastik parça tasarımı ve aynı zamanda poliüretan,termoform,pişirme ve enjeksiyon kalıp üretimi ve kalıp bakım,tadilat,revizyon işlemleri konularında hizmet vermektedir.

kalite politikamız
KALİTE POLİTİKAMIZ

Tales Plastik Kalıp ve İmalat

Müşterilerin, şirketin ve çalışanların memnuniyeti için işimizi ilk seferde, hatasız, en düşük maliyetle, zamanında, toplam kalite prensiplerine bağlı, çevreye duyarlı politikalar izleyerek yapmak ve sürekli iyileştirmektir. Bu bağlamda sürekli iyileştirme yaklaşımını esas kabul ederek, firmanın pazar payını, rekabet gücünü, kalite güven ve kararlılığını artırmak temel ilkemizdir.

vizyonumuz
VİZYONUMUZ

Tales Plastik Kalıp ve İmalat

Kalıp ve plastik enjeksiyonda uzmanlığımız ve etkinliğimiz ile lider firmalar arasında en yukarıya çıkmaktır.

misyonumuz
MİSYONUMUZ

Tales Plastik Kalıp ve İmalat

Kalıp ve plastik enjeksiyonda bilgi ve birikimleri bir araya getirmek, birlikte üretmenin ve paylaşmanın hazzını yaşamaktır.